Výnimočná ponuka

BULHARSKO - NOVÉ APARTMÁNY PRI MORI NA PREDAJ

V blízkosti Čierneho mora v obľúbenom letovisku Slovákov – v Bulharsku, Vám ponúkame na predaj apartmány v novom rezidenčnom komplexe s jedinečnou záhradou, detským ihriskom, fitness centrom a saunou.

V blízkosti Čierneho mora v obľúbenom letovisku Slovákov – v Bulharsku, Vám ponúkame na predaj apartmány v novom rezidenčnom komplexe s jedinečnou záhradou, detským ihriskom, fitness centrom a saunou. Rezidencia sa nachádza medzi mestami Byala a Obzor, v  krásnej oblasti s borovicami len 50m od mora a 3 minúty autom od centra mesta. V pohodlí rezidenčného komplexu si môžete oddýchnuť v bazéne a vychutnať si koktail vo vonkajšom bare. Rezidencia má vlastné parkovisko, 24 hodinovú strážnu službu a krásnu piesočnatú pláž s vlastnými slnečníkmi a ležadlami.  

Apartmány v The Open Sea residence ponúkajú krásny výhľad na okolie a Čierne more. Nachádzajú sa na 5. podlažiach a ponúkajú možnosť individuálneho výberu vkusných apartmánov plne prispôsobených Vašim preferenciám. Apartmány sú moderne zariadené – klimatizované, vrátane kuchynského kúta alebo si môžete vybrať zariadenie podľa vašich predstáv. 

Z letísk vo Varne alebo Burgase je rezidencia vzdialená len 60 km a menej ako hodinu. 

Cena

Apartmány na predaj

JEDNOIZBOVÉ APARTMÁNY – 35 –  50 m2   od 1100 eur za m2

DVOJIZBOVÉ APARTMÁNY    – 50 – 111 m2   od 1050 eur za m2

TROJIZBOVÉ APARTMÁNY     – 86 – 168 m2  od 1450 eur za m2

 

V cene nehnuteľnosti: – vyhotovenie kúpnych zmlúv – kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti – vybavenie financovania (hypotekárny úver, úver zabezpečený nehnuteľnosťou) – uhradenie poplatkov súvisiacich s prevodom vlastníckeho práva

Apartmány sú taktiež výhodnou investíciou, ktorú môžete využívať pre seba alebo nechať vyťažovať ( prenajímať) správcovskou spoločnosťou.

Lokalita

Komplex pri mori a v prírode

Čistá pláž, početné parky, ekologické chodníky a miesta na zábavu sú len niektoré z krásnych pamiatok, ktoré vás privítajú v oblasti letoviska Obzor. Samotná pláž tu patrí k najatraktívnejším v krajine. Pre milovníkov prírody je ideálnym miestom na prechádzky a načerpanie nových síl ekotrasa „Kaleto“. V centre Obzoru je toho veľa k videniu – zábavné parky, letné kino, chrámy a starobylé pozostatky rozprávajúce o bohatej histórii regiónu.

Kontakt

Výnimočné projekty